وزیر محترم نیرو دکتر اردکانیان در غرفه GROW
در 1396 آبان 19, 22:33

وزیر محترم نیرو دکتر اردکانیان در غرفهGROW

بنتلی تولید کننده سیستمهای خنک کننده وکولر های گازی تابلوبرق میزبان وزارت محترم نیرو جناب دکتر اردکانیان و هیات همراه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی برق ایران-تهران

وزیر محترم نیرو دکتر اردکانیان وهمراهان محترم ایشان طی بازدید از غرفه GROW در نمایشگاه هفدهم برق با خلاصه فعالیتها ومحصولات تولیدی این شرکت آشنا شدند. وبا توجه به بومی شدن دانش فنی محصولات توسط شرکت وپیشگیری از خروج ارز از کشور همچنین تامین نیاز داخلی واهداف صادراتی بر توسعه روز افزون تنوع وکیفیت محصولات تاکید نمودند.

به گزارش ایسنا، در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ۷۷۰ شرکت داخلی و خارجی حاضر شدند که امسال ۴۵۸ شرکت داخلی و بیش از ۳۱۰ شرکت خارجی از ۳۰ کشور مختلف آلمان، چین، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، فنلاند، لهستان، انگلستان، سوئد، امارات متحده عربی، سوریه و غیره حضور دارند.

نمایشگاه امسال در فضایی به مساحت ۵۰ هزار و ۱۲۰ مترمکعب برگزار می‌شود که حدود ۲۵ هزار مترمکعب آن در فضای سرپوشیده است. گفتنی است که در این نمایشگاه غرفه‌هایی از اصناف مختلف صنعت از بخش‌های سیم و کابل تا تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق و غیره در این نمایشگاه حضور دارند.

www.manasanaat.comبدون نظر


لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *